Çinko Hurda

 Çinko hurda hakkında bilgi

 İşinde uzman olan ekibi ve teknolojiye uygun elemanları ile uzun yıllardan beri geri dönüşüm ve hurda sektöründe, sanayi kuruluşlarına lider olacak ölçülerde, rekabetçi firmalardan birisi olarak, başarı ile hizmet vermekteyiz.

 

 Çinko Hurda

 Demir ve çinko hurdalarınızı değer kaybına uğratmadan, belirttiğiniz adresten, nakliye ücreti olmaksızın satın alıyoruz. Ödemelerinizi anında ve nakit olarak vermekteyiz. Çinko hurdası hakkında bilgili elemanlarımız aracılığı ile presleme ve paketleme araçlarımızla hurdalarınızı kısa bir süre içerisinde geri dönüşümle yeniden ekonomiye kazandırıyoruz. Fiyatlandırma konusunda güncel piyasa fiyatlarını takip ederek, her zaman piyasanın üzerinde fiyatlar veriyoruz.

 

 Tesislerimiz

 Alüminyum eloksal kaplama yapan tesislerimiz de, bünyemizde barındırdığımız ileri teknoloji ile sizlerden gelmekte olan taleplerin doğrultusunda renkli, parlak ve mat yüzeyler oluşturmak sureti ile ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz. Farklı olan dekoratif görünümlere sahip profil yüzeylerdeki efekt taleplerinizi karşılama amacı ile, profillerinizi eloksal işlemlerinden önce, mekanik parlatma, polisaj , çelik fırçalar aracılığı ile zımpara yapma, satine tarzından uygulamalardan geçiriyoruz. Bu işlem ile işlem portföyümüzün içerisine, alternatif alanlar eklemekteyiz. Entegre tesislerimiz içerisinde EV6 matlığına sahip olan malzemelerin üretimlerini de gerçekleştiriyoruz.

 

            Quanalod standartlarına sahip olarak üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Elinizde atıl vaziyette bulunmakta olan kurşun ve çinko hurda çeşitlerinizi, Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığının vermekte olduğu, tehlikesiz olan atıkları ayırma ve toplama lisansımız ile değerlendirmekteyiz. Fabrikalardaki hurda malzemeleri ve inşaat hurda demirlerini de alarak aynı işlemlere tabi tutmaktayız.

Kategoriler