Demir Hurda

 Demir hurda hakkında bilgi

Konusunda uzmanlığı ve deneyimi olan, müşterisini anlayan ve onu memnun etmek için hurda alımlarında güncel ve iyi fiyat ödeyen bir firma olarak faaliyet göstermekte olan Hurdacı, hurda alımlarını yerinden alma hizmeti vermektedir. Yerinde almak için konusunda tecrübeli ve güler yüzlü kadrosu ile faaliyetlerini yürütmektedir. Hurdacı firma, topladığı atık demir hurda ve diğer tüm hurda çeşitlerini geri dönüşüme kazandırır. Böylece doğada kirliliğe engel olmakla birlikte demir üretiminden çok daha düşük maliyetli olan geri dönüşüm ülke ekonomisine çok büyük bir katkı sunar.

 

 Demir Hurdanın Özellikleri

            Demir, bütün metaller arasında en çok kullanım alanına sahip olan bir metal türü olma özelliğine sahiptir. Dünyada üretimi gerçekleştirilen metallerin ağıtlık bakımından %95'ini demir oluşturmaktadır. Düşük maliyetli olması ve de yüksek mukavemet özelliği olması bakımından demir, gemi gövdesi inşası, otomotiv ve bina inşasında önemli bir yapısal bileşen olarak kullanılmaktadır. Çelik ise en çok bilinmekte olan demir alaşımı olma özelliği taşımaktadır.

 

 Geri dönüşümün Önemi

            Demir çok geniş ve vazgeçilmez kullanım alanına sahip olan bir metal olması bakımından geri dönüştürülmesi, ülke ekonomisine ciddi bir katkı sağlarken, demir hurdalarınızı hurdacı firmaya satarak siz de hem gelir elde etmiş hem de çevreye önemli bir katkı sağlamış olursunuz. Bu sayede hem siz hem de doğa kazanmış olur. Demir hurda çeşitlerini satın alan hurdacı firması, aldığı hurda demir karşılığında müşterilerini memnun eden bir fiyat ödemektedir.

Kategoriler