Krom Hurda

Krom hurda hakkında bilgi

Hurdacı sektöründe faaliyet gösteren ve hurda alımlarında her zaman müşterilerinin de memnuniyetini düşünen bir çalışma anlayışı ile işini yapan hurdacı firma, krom hurda toplama işini önemle yapmaktadır. Evinizde ve ya iş yerinizde atıl durumda hurdalarınız varsa ve onları ne yapacağınız konusunda kafa karışıklığı yaşıyorsanız, size güncel hurda fiyatları ile hurdalarınızı alacak bir hurdacı firması ile mutlaka irtibata geçmelisiniz. Çünkü hurdalar geri dönüştürülebilir olduklarından hem sizin bütçenize katkı sağlar hem de ülke ekonomisine.

 

 Krom'un Özelliği

            Krom çok sert bir yapıya sahiptir. Bu nedenle krom hurda ürünlerinin erime noktası 1857 derece'dir. Bu özelliği bakımından krom daha çok metallere sertlik sağlanmasında ve de zırhlı araç üretiminde kullanılır. Krom'un en önemli olan kullanım alanı ise Nikel ile birlikte paslanmaz özellik barındıran çeliklerdir. Bu bakımdan krom hurdası geri dönüşüm açısından değerli bir hurda olma özelliği taşımaktadır.

 

 Değerinde Krom Hurda Alımı

            Hurda sektöründe faaliyetlerini yürüten ve müşterilerini de büyük ölçüde düşünen firma, krom hurda ürünlerini değerinde alır ve müşterilerinin de bu alış verişten kazanç elde etmesine imkan verir. Hurda sektörü oldukça önemlidir. Atıl durumda olan ve normal koşullarda artık kullanılabilir bir özellik barındırmayan hurdalarınız, hurdacı firma tarafından yerinden toplanarak geri dönüşüme kazandırılır. Bu sayede firma kazanç elde ederken hem müşterisine kazandırmış olur hem de ülke ekonomisine önemli bir katkı sağlamış olur.

Kategoriler