Sarı Hurda

Sarı hurda hakkında bilgi

Dayanıklı bir maden olarak bilinen pirinç sarı hurda, çinko ve bakır hurdasının karışımından oluşur. Özellikle vanadan su saatine, musluktan inşaat yan sanayine kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan hurda çeşidinin alımı müşterilerimizin belirttiği adresten belirtilen zaman aralığında yapılır.

 

 Sarı Hurda Değerli midir?

            Kısaca bir çinko ve bakır alışımı olan hurda çeşidi sahip olduğu altına benzer ve parlak görünümden dolayı bu şekilde anılır. Hemen her sektörde kullanılabilen pirinç ham maddesi, piyasadaki talebe göre değişken bir fiyat yapısına sahiptir. Hurdanın taşınması aşamasında firmamız tarafından verilecek fiyat, ürünün alınacağı ve teslim edileceği yerle ilgilidir. Korozyondan etkilenmeyen bu hurda çeşidi, dayanıklılığının yanı sıra iletken özelliğiyle de kendi içinde çeşitli avantajlara sahiptir. Özellikle kentsel dönüşüm alanlarından, yenilenen kamu binalarından, otellerden ve AVM'lerden çıkan her türlü hurda çeşidinin sökümünden kesimine, taşınmasından satılmasına kadar pek çok konuda deneyimli ekiplerle sürdürdüğümüz çalışmalar kapsamında açığa çıkan her türlü hurda tarafımızdan alınır.

 

 Hurdaların Geri Dönüşüme Kazandırılması

            Yıkım alanlarında açığa çıkan hurda çeşitlerini gelişen teknolojilerden aldığı destekle ayrıştıran ve geri dönüşüme kazandırılmasını sağlayan firmamız, gelişmiş çevre bilinciyle işlerini en doğru şekilde ve en kısa zaman diliminde tamamlar. Alınan sarı hurda malzemeler, yeniden kullanıma sunularak ülke ekonomisine ciddi şekilde katkı verir. Atık yönetim kuralları doğrultusunda eksiksiz ve bilinçli ekiplerle tamamladığımız işlemler sektörün hak ettiği değere kavuşabilmesi için büyük bir öneme sahiptir.

Kategoriler